czy prostowanie włosów jest szkodliwe?

Hello 

Temat jak prawidłowo prostować włosy i czy w ogóle to robić był poruszany nie raz. W prawdzie nie prze ze mnie, bo tego typu post jeszcze się u mnie nie pojawił. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będzie on pierwszym tego typu postem na moim blogu. Jak pewnie każda z was wie prostowanie włosów jest szkodliwe. Tak więc pytanie w tytule można uznać za retoryczne, gdyż odpowiedź jest oczywista. Jednak czy wiecie o tym, że poprzez częste prostowanie nasze włosy mogą się przetłuszczać? Jak to możliwe? To bardzo proste. Prostując włosy naciągamy je i ta warstwa ochronna jest po prostu palona. Przez co nasze włosy są słabsze, ale i się przetłuszczają. Szczerze mówiąc, to dowiedziałam się o tym stosunkowo niedawno. Nie wiem czy to źle czy dobrze, liczy się fakt, ze wiem o tym.
W sumie na dzisiaj to już tyle. Życzę udanej nocy ;)


2 komentarze:

 1. To, że prostowanie niszy włosy nie jest niczym odkrywczym, ale dobrze, że o tym mówisz :)
  http://rainy-wonderland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wiem, że prostowanie włosów jest szkodliwe. Z tym niedawnym odkryciem, to chodziło mi bardziej o przetłuszczanie się ich.

   Usuń

***Thanks for comments ;* I won't accept comments, which insult me.***

$("img[src='http://img1.blogblog.com/img/anon36.png']") .attr('src', 'http://dodatki.blogowicz.info/news/nimgs/garfarms.gif') .ssyby('blank')