We Are The World


There comes a time when we heed a certain call 

When the world must come together as one 
There are people dying 
Oh, and it's time to lend a hand to life 
The greatest gift of all 

Słowa z pewnością są Wam znane z singla, który miał na celu pomoc w zebraniu pieniędzy dla głodującej Afryki.Pomysłodawcą był Harry Belafonte, piosenkę napisali Michael Jackson i Lionel Richie, a producentem był Quincy Jones. Utwór niesamowity, poruszający serca i umysły. Słuchając go mam wrażenie, że łącze się ze wszystkimi. W żadnym razie nie dziwię się, że utwór zdobył dwie nagrody Grammy w 1985 roku jako Best Song of the Year oraz Best Record of the Year. Dość nietypowy wstęp, ale już jakiś czas mnie tutaj nie było. Piosenka ta zachęciła mnie do refleksji. To niesamowite jak bardzo jeden utwór może na nas zadziałać. To jest fascynujące! 
Kolejny miesiąc za nami, mamy już 2 października 2013r. Czas płynie niesamowicie szybko. Bardzo wiele rzeczy się zmienia, jeszcze więcej rzeczy nas zaskakuje. Coraz częściej bywa tak, że niepozorna sytuacja może zmienić tor naszego życia. 


2 komentarze:

  1. zastanawiam się co sądzisz o markach streetwear'owych? misbhv, majors, the hive, etc

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeżeli chodzi o The Hive, to są tam ciekawe rzeczy jednakże nie na tyle aby się na którąś z nich skusiła. Majors ma bardzo fajne rzeczy i tutaj mogłabym myśleć nad zakupem. Ogólnie sama idea jest bardzo fajna, ponieważ rzeczy są świetne i bardzo fajnie, że młodzi ludzie wychodzą z tym do świata. Bardzo lubię przeglądać strony tego typów sklepów. Można zobaczyć co siedzi u niektórych ludzi w głowie.

      Usuń

***Thanks for comments ;* I won't accept comments, which insult me.***

$("img[src='http://img1.blogblog.com/img/anon36.png']") .attr('src', 'http://dodatki.blogowicz.info/news/nimgs/garfarms.gif') .ssyby('blank')