TANGLE TEEZER, czyli szczotka do włosów o nie małej sławie

Witajcie!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać szczotkę, którą pewnie większość z Was już zna. Mianowicie jest to TANGLE TEEZER. Produkt ten bardzo fajnie działa na włosy, rozczesywanie ich nie jest już takim problemem jak kiedyś. Do tej pory moja skóra głowy przyzwyczajona była do szczotek o miękkim zakończeniu (kuleczki). Po pierwszym użyciu TT miałam dość mieszane uczucia, ale były one spowodowane zwyczajnym nieprzyzwyczajeniem. Teraz bez żadnych przeszkód używam tej szczotki.
Osobiście posiadam model Feline Groovy - Panterka. Szczerze mówiąc, to myślałam, że TT są większe a tutaj zaskoczenie, ponieważ idealnie mieszczą się w dłoni. Ceny tego produktu wahają się od 37 do nawet 50 kilku złotych. Mamy do wyboru 4 modele, w tym 2 wersje :
1. torebkowa, czyli taka jaką ja posiadam z zatyczką, która chroni pręciki
oraz
2. bez zatyczki

Tangle Teezer to szczotka zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shaun PSzczotka z ogromna łatwością rozczesuje nawet najbardziej splątane i utrwalone lakierem włosy. Używając jej nie musicie już zaczynać czesania włosów od dołu. Szczotka rozczesuje włosy na całej długości. Nie zatrzymuje się ani nie napotyka na żadne sploty, nie wyrywa włosów. Dzięki Tangle Teezer czesanie włosów stanie się przyjemnością. Końcówka szczotki flexi podczas czesania przyjemne masuje skórę głowy. Pobudza cebulki włosów, dzięki czemu włosy rosną szybciej.

Jak do tej pory jestem zadowolona z tego produktu. Zobaczymy jak będzie się dalej spisywał ;) Miałyście kiedykolwiek do czynienia z TT? Napiszcie o tym :)

Inne modele :
PINK- RÓŻOWY
BLACK-CZARNY
GOLG RUSH- ZŁOTA ŚWIECĄCA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

***Thanks for comments ;* I won't accept comments, which insult me.***

$("img[src='http://img1.blogblog.com/img/anon36.png']") .attr('src', 'http://dodatki.blogowicz.info/news/nimgs/garfarms.gif') .ssyby('blank')