Trendy jesień-zima 2014/15


HEJKA KOCHANE DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI!
Z racji tego, że jesień już coraz bardziej się pokazuje jest to odpowiedni czas na wpis z trendami na nadchodzący sezon. Na samym początku warto zważyć, że aktualnie otacza nas bardzo duża ilość rzeczy, które dają "wytyczne" modzie. Często jest tak, że są one przeciwstawne, jest ich dużo przez  co nie wiemy w co się ubrać. Jednakże nie warto się załamywać i zapraszam do dalszej części wpisu.
1. Futra
Ten trend nas nie opuści również w chłodniejsze dni, ponieważ bardzo na topie będą wszelkiego rodzaju płaszcze, peleryny.
2. Sport
Sportowy szyk jest już z nami bardzo długo. Mamy go wszędzie. Sukienki, spodnie, spódnice bardzo dużo rzeczy jest tworzone w tej klimatyce. Mamy buty sportowe do wszystkiego, na obcasie, koturnach. Aktualnie nie ma żadnej sieciówki, która by w swoim asortymencie nie miała rzeczy inspirowanych sportem.

3. Lata 60'
Jak jeszcze w innych sezonach było troszkę lat 50, 60, 40 tak teraz totalnie lata 60 zawładnęły wszystkim. Jak pewnie wiecie z historii mody lata 60, to była totalna rewolucja modowa. Teraz właśnie dużo tych atrybutów rewolucyjnych powraca. Pewnie zastanawiacie się co mam teraz na myśli. Nic prostszego jak trapezowe spódniczki, sukienki trapezowe, czyli takie lekko rozszerzające. Kozaki do kolan, pastele.
4. Graficzne wzory.
Tutaj mamy do czynienia ze wzorami popartowymi (poniżej lewe zdjęcie) oraz opartowymi (poniżej prawe zdjęcie), czyli takimi mieniącymi się w oczach. Najczęściej wzory opartowe są łączone w spoób bardzo klasyczny, ponieważ biel z czernią. Mamy również kratę, ale nie taką jak do tej pory, a taką bardziej szkolną.
5. Kapelusze
6. Kolorowe swetry
7. Duży płaszcz
8. Oversize 

2 komentarze:

***Thanks for comments ;* I won't accept comments, which insult me.***

$("img[src='http://img1.blogblog.com/img/anon36.png']") .attr('src', 'http://dodatki.blogowicz.info/news/nimgs/garfarms.gif') .ssyby('blank')